پارس سرور - حفظ حریم خصوصی
پارس سرور
logo-samandehi


کلیه پنل های پارس سرور شامل:

  • پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته
  • آپتایم % 99.9
حفظ حریم خصوصی
حفظ حریم خصوصی ...
پارس سرور معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است.

در این سند اصول محرمانگی اطلاعات پارس سرور و نیز راهکارهای پارس سرور برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت پارس سرور توضیح داده شده است.محتویات این سند


این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که پارس سرور از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده پارس سرور از این اطلاعات.

این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران پارس سرور را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود.

برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

این سند به مواردی که در اختیار پارس سرور نیست و پارس سرور هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد.

شرکت های مشتری خدمات پارس سرور و افراد ثالثی که در استخدام پارس سرور نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده

از آن ها شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت پارس سرور اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و ... را در اختیار پارس سرور قرار می دهید.

پس از ورود به سایت پارس سرور شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات پارس سرور نگهداری می گردد.

این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.

پارس سرور کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.

پارس سرور به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت پارس سرور اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های پارس سرور و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.

پارس سرور از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات پارس سرور، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.

پارس سرور اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:

در صورت ادغام پارس سرور در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات پارس سرور یا خروج کامل پرسیده می شود.

در صورت تخطی شما از قوانین ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.

در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از پارس سرور بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.

پارس سرور ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت پارس سرور از آن استفاده کند.


ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید اطلاعات خود را در پارس سرور تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در پارس سرور آن ها را در سایت پارس سرور وارد نموده اید.

شما می توانید به طور کامل از پارس سرور و کلیه خدمات آن خارج شوید.

در این حالت برخی از اطلاعات شما از پارس سرور حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند.

این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.


محدودیت دسترسی به اطلاعات

پارس سرور دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات پارس سرور یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.

پارس سرور جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، اطلاعات مهم مثل رمز عبور و ... را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره می کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.

امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد.

پارس سرور تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند.

همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد.

بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) پارس سرور مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.


سایت های لینک شده

این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر ("سایت های لینك") پیوند داشته باشد. سایت های لینك شده تحت نظارت پارس سرور نیستند و پارس سرور در مورد آنها مسئولیتی ندارد.

شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی پارس سرور نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.


تغییرات در این سیاست ها

پارس سرور حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از سایت پارس سرور خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .زبان: